Fotoshoot in een boomgaard | Brabant
Dit stel was ceremoniemeester bij 1 van onze bruiloften en om ze te bedanken heeft het bruidspaar hun een fotoshoot cadeau gedaan. Leuk! Dit stel ken ik dan alleen van het ceremoniemeesterschap waar ze de hele bruiloft druk in de weer zijn maar nu mag ik hun volledige aandacht hebben :-) Nouja, volledige aandacht...met de aanwezige kinderen moet ik toch de aandacht verdelen. Dianne was tijdens de bruiloft zwanger maar de kleine is ondertussen geboren en kan zelfs al lief lachen!
lees verder
Babyfotografie bij een jong gezin | Tilburg
Met deze babyshoot neem ik jullie mee naar Tilburg, waar baby Mees geboren is. Mees is het kleine broertje van Sef. Hun papa en mama ken ik al langer: in 2018 fotografeerde ik samen met Michael hun bruiloft. Daarna volgden nog meerdere familieshoots, toen Sef zelf nog een klein manneke was. En nu is hij ineens grote broer!
lees verder
Loveshoot met een beetje regen
Ten eerste, ik verzet de fotoshoot als er regen op komst is. Dit overleg ik altijd met jullie, aan jullie de keus om het door te laten gaan.
Dit stel wilde een loveshoot omdat ze in augustus gaan trouwen. Foto's zijn altijd handig om de trouw locatie mee op te leuken. Alleen werd deze gezellige fotoshoot bijna afgezegd. Het weer werkte tegen: Zon, regen en dreigende luchten. Dezelfde dag had ik nog contact met ze of we de loveshoot door moesten laten gaan en de knoop werd op het laatst doorgehakt; we gingen er voor!
lees verder