Kopfoto Spontane familieshoot in de natuur

Spontane familieshoot in de natuur

Brabant

Voor een spontane fotoshoot kan je het beste de natuur in gaan. Zeker met kinderen is dat erg prettig. Dit gezin wilde een familieshoot in de Loonse en Drunense Duinen. En dit gebied is groot. Zo heb je Landgoed Bosch & Duin in Udenhout en verschillende plekken in Drunen. Maar deze keer werd het de Roestelberg in Kaatsheuvel.
Pim van 2,5 jaar had een emmertje en schep bij zich en zou zich niet gaan vervelen! Ruben van 5 maanden vond dat niet echt belangrijk zolang zijn ouders maar zijn fruithapje bij zich hadden. Want als hij honger heeft dan heeft hij honger. Ik had even de tas vast met alle spullen en aan het gewicht kon ik opmaken dat deze ouders niet voor verrassingen zouden komen te staan. Aan alles was gedacht.

We begonnen met een gezinsfoto want beide kinderen hadden geen tijd nodig om te wennen. Dus dan begin ik er meteen aan. Als ik merk dat een kindje wat verlegen is en het wat eng vindt laat ik ze eerst even kijken. Maar Ruben vond het best op schoot en Pim begreep wat er gedaan moest worden en deed gezellig mee. Zijn broertje kreeg daarbij ook knuffels en kusjes. Na wat foto's werd het emmertje tevoorschijn gehaald en werd er geschept. Er moest een kasteel gemaakt worden. Wel was hij teleurgesteld over de bouwkwaliteit van het zand want het zakte meteen in! Maar samen met papa, die het zand van wat dieper kon halen, kon er toch een kasteel gemaakt worden waar hij later op kon springen om het kapot te maken. Een oneindige cirkel want daarna kon je hem weer bouwen....en kapot maken. Maar toen begon de honger van Ruben om aandacht te vragen, tijd voor die fruithap! Ondertussen heb ik met Pim aan zijn kasteel gewerkt en ondertussen foto's van hem gemaakt. Nadat het buikje van Ruben weer gevuld was hebben we nog op verschillende plekjes foto's gemaakt. We zijn zelfs nog even naar de heide gelopen! Het is een gezellige afwisselende reeks foto's geworden van Pim, Ruben met papa en mama in de duinen. Geniet van de foto's en later leer jij Ruben hoe je kastelen moet bouwen hè Pim?
Spontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuurSpontane familieshoot in de natuur
416
Bekijk hieronder meer van mijn fotoshoots

Fotoshoot van een collega fotograaf in Breda

Soms heeft een fotograaf ook een fotograaf nodig, want ook zij hebben foto’s van zichzelf nodig voor op hun website en socials. Zo ook fotograaf Babet van Liefde moet je vieren uit Dongen. Ze liet de locatie voor de shoot helemaal open, want daar had ze nog niet echt over nagedacht. Ik had als suggestie het gebied achter het station van Den Bosch aangedragen, maar een week voor de shoot vroeg ze of het ook in Breda kon. Ze kende daar een paar kleurrijke muren waar ze graag gefotografeerd wilde worden. Helemaal goed natuurlijk en hoera voor Google Maps, zodat ik de locatie alvast vanuit mijn bureaustoel kon verkennen. Zo kan ik van tevoren een beetje inschatten hoe het licht zal vallen en ook een kleine wandeling uitstippelen.
lees verder

Loveshoot met hond in de Loonse duinen

Als een bruidspaar aan de camera wil wennen of als ze foto's nodig hebben voor hun uitnodigingen boeken ze een fotoshoot bij ons. Normaal doet Hiske alle portret fotoshoots maar bij een shoot met een bruidspaar komt Michael mee. Dan leren wij en het toekomstig bruidspaar elkaar meteen beter kennen en elkaar weer even zien na de eerste kennismaking is ook erg leuk omdat er dan meer bekend is over de trouwdag. Een mooie gelegenheid om die nog een beetje te bespreken.
lees verder

Huwelijksaanzoek in de Efteling

James & Regina

Je vriendin verrassen met een aanzoek tijdens een loveshoot in de Efteling? James had het al maanden van tevoren uitgedacht. Hij wist zelfs precies op welke plek hij zijn vriendin ten huwelijk wilde vragen en nam contact met mij op om dit bijzondere moment te fotograferen. Tijdens de loveshoot in de Efteling liepen we samen naar die speciale plek. Daar ging hij voor zijn vriendin Regina op zijn knieën. Spannend voor hem maar stiekem ook voor mij.
lees verder