Kopfoto Zwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | Waalwijk

Zwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | Waalwijk

Alice & Martin

Alice is zwanger! En niet een beetje zwanger. Nee, dubbel zo zwanger want in deze mooie buik zitten twee jongens. Deze periode wilden ze graag vastleggen door middel van een zwangerschap fotoshoot en ze kwamen mijn kant op voor een fotoreportage in de Loonse en Drunense Duinen van Kaatsheuvel.
Alice en Martin hebben wij al eerder gefotografeerd, want naast hun bruiloft hebben Michael en ik ook een trash-the-dress met hun gedaan bij de Geffenseplas in Oss. Erg leuk om ze weer te zien in deze fase van hun leven. Heel spannend allemaal want één kindje verwachten is al spannend maar een tweeling is erg bijzonder en moeilijk voor te stellen hoe dat zal zijn. Maar Alice en Martin maken zich er niet te druk om; ze zijn samen sterk en kunnen niet wachten tot de kleine mannetjes er zijn. Gelukkig gaat het ook erg goed met de zwangerschap en is Alice mobiel en fit genoeg om door de duinen te lopen. Onderschat die heuvel niet bij de Roestelberg, het blijft een pittige klim door het mulle zand. Boven op de berg zijn we het groen ingedoken voor een paar foto's. Zichtbaar komt de herfst zijn intocht maken, al zijn de temperaturen de laatste dagen zomers te noemen.

Na het groen hebben we de open vlakte meegenomen in de foto's en hebben we eigenlijk best een stevig rondje gelopen om wat afwisseling te krijgen tijdens deze fotoshoot. Alice en Martin, de buik en de trotse gezichten staan vereeuwigd! Op naar de nieuwe fase in jullie leven, papa en mama met de tweeling in hun armen! Superleuk dat ik dat ook mag vastleggen! Ik kan eigenlijk ook niet wachten ;-)
Zwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | WaalwijkZwangerschapsshoot op locatie | Kaatsheuvel | Waalwijk
421
Bekijk hieronder meer van mijn fotoshoots

Zwangerschapsshoot bij avondlicht | Brabant

Dit lieve stel wilde graag een zwangerschapsshoot in de natuur en kozen voor een locatie tussen Waalwijk en Tilburg. Hier liggen de Loonse duinen, een prachtige locatie voor een fotoshoot en ik kom er als fotograaf uit Waalwijk vaker. Ik weet er de mooiste plekjes voor de foto's ook bij een avondzon zoals bij deze ontspannen zwangerschapsshoot.
lees verder

Fotoshoot met moeder en haar 2 dochters.

Al giebelend kwamen deze 2 meiden naar de plek lopen waar we afgesproken hadden. Ik had 2 jaar geleden al een fotoshoot met deze moeder en haar dochters gedaan bij de Roestelberg in Kaatsheuvel. Het was toen al erg gezellig door de sterke band van deze drie en ik wist zeker dat dit nog steeds zo zou zijn. 2 zusjes vol energie dwarrelden om hun moeder heen, hup de zandheuvel op.
lees verder

Huwelijksaanzoek in de Efteling

James & Regina

Je vriendin verrassen met een aanzoek tijdens een loveshoot in de Efteling? James had het al maanden van tevoren uitgedacht. Hij wist zelfs precies op welke plek hij zijn vriendin ten huwelijk wilde vragen en nam contact met mij op om dit bijzondere moment te fotograferen. Tijdens de loveshoot in de Efteling liepen we samen naar die speciale plek. Daar ging hij voor zijn vriendin Regina op zijn knieën. Spannend voor hem maar stiekem ook voor mij.
lees verder